GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urna 9177561
nr 917 7561
Urna
på fot, med lock, Majolica / mässing, sent 1800-tal, höjd: 33
Kondition: nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 19:53:52
100 kr
150 kr
Mässing